• Jasełka

• Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły 21 grudnia 2023 r. tradycyjnie wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe, w których uczestniczyli nie tylko uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, ale i rodzice.

• W Filharmonii kl. 3a

• 18 grudnia 2023 r. kl. 3a pojechała do Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie na koncert pt. „DoNuta Zaprasza”, który odbył się w sali kameralnej. Dzieci miały możliwość cieszyć się muzyką, znaną i lubianą, odkrywać brzmienie instrumentów i poznawać muzyczne ciekawostki. Spotkanie dzieci z muzyką na żywo, z prawdziwymi instrumentami i muzykami Filharmonii na długo pozostanie w ich pamięci.

Dorota Bucka

• Życzenia Bożonarodzeniowe

• Z okazji nadchodzących

Świąt Bożego Narodzenia

Dyrektor, Nauczyciele oraz cała Społeczność Uczniowska

Szkoły Podstawowej w Dobrej

składają najlepsze życzenia

zdrowia, szczęścia, radości, pogody ducha,

wielu ciepłych chwil,

odpoczynku przy rodzinnym stole.

Niech nadzieja i radość zastukają

do Państwa drzwi,

a Nowy Rok przyniesie pomyślność,

optymizm oraz same szczęśliwe zdarzenia.

• Kiermasz Bożonarodzeniowy

• Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym. Po raz kolejny wsparliście naszą inicjatywę. Doceniamy Wasze zaangażowanie i pracę włożoną w tworzenie pięknych dekoracji i wypieków świątecznych. Serdeczne podziękowania dla uczniów bioracych udział w czynnościach organizacyjnych. Magia świąt i cudowna atmosfera pozwoliła nam na zebranie pokaźnej kwoty w wysokości ok. 8400zł, która wesprze inwestycję zakupu mobilnego miasteczka rowerowego. Życzymy Wam wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Zespół pedagogiczny

• Świąteczne ozdoby

• Uczniowie świetlicy szkolnej pełną parą tworzą ozdoby choinkowe - tym razem są to zimowe czapeczki. Ich wyobraźnia, zaangażowanie i inwencja twórcza jest niesamowita.

• Szkoły Pełne Talentów

• Dziękujemy uczniom naszej szkoły oraz ich rodzicom za zaangażowanie w zbieraniu talenciaków w ramach akcji Szkoły Pełne Talentów.

Dzięki Waszej pomocy udało nam się zdobyć gry edukacyjne do świetlicy szkolnej, klas I - III oraz dla starszych uczniów.

• Czytamy angielskie gazetki

• Uczniowie staszych klas na lekcjach języka angielskiego przygotowali swoje własne gazetki napisane w języku angielskim.

Zapraszamy pozostałych uczniów naszej szkoły do przeczytania gazetek (przy sali nr 14).

Miłej lektury!

• Znajdź swojego nauczyciela!

• 6 grudnia Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów naszej szkoły zabawę mikołajkową. Zadanie polega na odnalezieniu wśród zdjęć swojego wychowawcy/nauczycieli przebranych za Mikołaja.

Życzymy miłej zabawy :)

• KARTKI NA ŚWIĘTA

• Uczniowie świetlicy szkolnej i uczniowie klas starszych przygotowali dla Stowarzyszenia z Uśmiechem Po Zdrowie "KARTKI NA ŚWIĘTA". Przedsięwzięcie charytatywne ma dać szansę dzieciom przewlekłe chorym okazać pamięć i miłość swoim bliskim, z którymi nie zobaczą się na święta. Kartki staną się niezwykłym prezentem - niespodzianka dla ich najbliższych. JESTEŚCIE KOCHANI. DZIĘKUJEMY

• Świąteczne wydruki 3d

• Podczas zajęć Informatyki w klasach 4-8 każdy uczeń, który był obecny na zajęciach mógł samodzielnie zaprojektować swoją świąteczną ozdobę. Następnie została ona wydrukowana w drukarkach 3D. Po wydruku zostały przekazane swoim projektantom.