• BAL KARNAWAŁOWY W KLASACH 1 - 3

• Karnawał to wyjątkowy i jedyny okres w roku, na który przypada czas wspaniałych, szalonych zabaw. 8 i 9 lutego 23 r. w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe dla klas 1-3.

W tych dniach sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarownic, czarodziejów, księżniczek, piłkarzy, żołnierzy i wielu innych barwnych postaci z bajek i baśni. Przy dźwiękach tanecznej muzyki dzieci mogły pobawić się ze sobą. Chętnie też uczestniczyły w konkursach. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości.

Wychowawcy klas 1-3

• Walentynkowe serce

• W dniu dzisiejszym przy wejściu do szkoły pojawiła się wystawa z pracami wykonanymi do konkursu Samorządu Uczniowskiego „Walentynkowe serce”. Wszystkie prace są piękne, pomysłowe i starannie wykonane, za co serdecznie dziękujemy.

Najpiękniejsze prace zostały wyróżnione dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Przypominamy również o poczcie walentynkowej – od dziś skrzynka na walentynki stoi naprzeciwko wejścia do szkoły przy wystawie z serduszkami. Walentynki można wysyłać do środy.

Opiekun Samorządu Szkolnego