• Turniej Mikołajkowy

• Dnia 11-12.12.2019r. na hali sportowej w Dobrej odbył się pierwszy mikołajkowe turniej piłki nożnej dzieci organizowany przez UKS Orzeł Dobra przy współpracy z Gminą Dobra i PSP Dobra. W turnieju wzięły udział drużyny z UKS Orzeł Dobra, a także zaproszonych gości z Salos Szczecin i Football Factory z Przecławia. Zmagania odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych . W grupie starszej klasyfikacja drużynowe wyglądała następująco :

1. Salos Szczecin

2.UKS Orzeł Dobra I

3. Football Factory Przecław

4. UKS Orzeł Dobra II

W grupie młodszej klasyfikacja końcowa:

1. UKS Orzeł Dobra I

2. UKS Orzeł Dobra II

3. Salos Szczecin I

4. Salos Szczecin II

Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal,słodki poczęstunek od Mikołaja, a najlepsze 3 zespoły puchary i nagrody rzeczowe. Zostali wybrani również najlepszy zawodni,bramkarz i strzelec turnieju, a nagrodzeni otrzymali pamiątkowe statuetki.

Turniej został zorganizowany dzięki dotacji z Gminy Dobra.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów sportowych w przyszłości.

Paweł Marciszewski

• Dzień Sportu 2014

• W dniu 2 czerwca przy współpracy Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej oraz Gminnego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sprotowych w Dobrej z okazji Dnia Dziecka zorganizowano imprezę rekreacyjno-sportową "DZIEŃ MŁODEGO OLIMPIJCZYKA".

Rozpoczęto ją od przywitania uczestników i przedstawienia programu dnia.
        Sportowe zmagania rozpoczęły się od biegów: klas „0”-III na dystansie 200 m, klas IV-VI na dystansie 400 m.
        Kolejnym punktem programu było współzawodnictwo zespołowe. Rozegrano trzy turnieje: piłki nożnej chłopców klas IV-VI, piłki siatkowej rzucanej dziewcząt klas IV-VI oraz w „Dwa ognie” klas „0”-III.
        Uczniowie bardzo chętnie zgłaszali się do turniejów. Rywalizacja była bardzo zacięta i odbywała się według zasad fair play przy gorącym dopingu koleżanek i kolegów.

Wyniki turnieju piłki nożnej:
        1. klasy VI
        2. klasy V
        3. klasy IV

Wyniki turnieju piłki siatkowej rzucanej:
        1. klasy VI
        2. klasy V
        3. klasy IV

Zwycięzcy turnieju w „Dwa ognie”:
        w rozgrywce „0”-I zwyciężyła klasa I
        w rozgrywce IIa-IIb zwyciężyła klasa IIa
        w rozgrywce IIIa-IIIb zwyciężyła klasa IIIb

Po turniejowych emocjach nadszedł czas na odpoczynek i słodki poczęstunek przed współzawodnictwem indywidualnym.
        Indywidualnie rywalizowano w następujących konkurencjach: rzuty do kosza, strzały do bramki, rzuty woreczkami do celu, skoki przez skakankę.
        Uczniowie bardzo licznie zgłaszali się do udziału w konkursach, w których był bardzo wyrównany poziom i po wielu „dogrywkach” można było dopiero wyłonić zwycięzców.

Na zakończenie imprezy wręczono medale, puchary i nagrody. Organizatorzy przygotowali również niespodziankę - losowanie „Szczęśliwy numerek”, w którym wylosowane osoby otrzymały piłki nożne.

• Lorem ipsum...
      • Rok szkolny 2013/2014

• Gminny Turniej Tenisa Stołowego - I miejsce drużynowo i trzy pierwsze miejsca indywidualnie.

Gminny Turniej Sprawnościowy w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu - II miejsce.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Zespole Szkół w Dołujach - I miejsce.

Gminny Turniej Lekkoatletyczny w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie - I miejsce.

Otwarty Turniej Piłki Koszykowej dziewcząt i chłopców klas IV-VI.

Mini Mundial 2014 eliminacje gminne - IV miejsce klasy IV-VI.

• Rok szkolny 2012/2013

• Gminny Turniej Piłki Halowej w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach - I miejsce.

Gminny Turniej Piłki Halowej w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu - I miejsce.

• Rok szkolny 2011/2012

• II Leaderowskie Igrzyska Zachodniopomorskie - I miejsce eliminacje gminne.

II Turniej Piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska - I miejsce w eliminacjach gminnych, II miejsce w eliminacjach wojewódzkich.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach.

Gminny Turniej Piłki Nożnej w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach - I miejsce.

Mini Mundial 2012 eliminacje gminne - I miejsce klasy I-III, IV miejsce klasy IV-VI.

Finał Mini Mundialu 2012  - ćwierćfinały.

• Rok szkolny 2010/2011

Gminny Turniej Piłki Koszykowej w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach -  III miejsce.

Gminny Turniej Unihokeja w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach -  III miejsce.

Gminny Turniej Ringo w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach - II miejsce.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach - I miejsce.

Gminny Turniej w Dwa Ognie w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach - I miejsce.

Gminny Turniej Piłki Nożnej w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach - II miejsce.

Mini Mundial 2011 eliminacje gminne - II miejsce klasy I-III, II miejsce klasy IV-VI.

Finał Mini Mundialu 2011 - ćwierćfinały.