• Loteria fantowa

• 14.03.2023 15:36
        • W tym tygodniu w naszej szkole odbyła się loteria fantowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.
          Wszystkim uczniom zaangażowanym w naszą akcję dziękujemy za wspaniałą zabawę 😊

• Loteria fantowa

• 01.03.2023 16:17
        • Samorząd Uczniowski organizuje loterię fantową. Prosimy wszystkich chętnych uczniów do przynoszenia przedmiotów, które będą mogły być wystawione w loterii, mogą to być na przykład książki, zabawki czy gry planszowe.
          Uczniowie, którzy przyniosą fanty na loterię otrzymają od organizatora 10 punktów dodatnich z zachowania.
          Dochód uzyskany z loterii zostanie przeznaczony na zakup maty do sali językowej (sala nr 14), na której będą prowadzone zajęcia między innymi z konwersacji podczas lekcji języka angielskiego.
          Więcej szczegółów dotyczących terminu loterii oraz jej zasad podamy po zebraniu wszystkich fantów.
          Zapraszamy do wspólnej zabawy!!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
        • Walentynkowe serce

• 07.02.2023 12:04
        • W dniu dzisiejszym przy wejściu do szkoły pojawiła się wystawa z pracami wykonanymi do konkursu Samorządu Uczniowskiego „Walentynkowe serce”. Wszystkie prace są piękne, pomysłowe i starannie wykonane, za co serdecznie dziękujemy.

Najpiękniejsze prace zostały wyróżnione dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Przypominamy również o poczcie walentynkowej – od dziś skrzynka na walentynki stoi naprzeciwko wejścia do szkoły przy wystawie z serduszkami. Walentynki można wysyłać do środy.

Opiekun Samorządu Szkolnego

• Karma dla schroniska w Dobrej

• 30.01.2023 09:38
        • W dniu dzisiejszym zakupiliśmy karmę do schroniska w Dobrej. Jutro trafi ona do głodnych psiaków. Pieniądze na karmę pochodzą ze zbiórki, która miała miejsce podczas meczu charytatywnego w siatkówkę nauczyciele vs. uczniowie.
          Dziękujemy !!