• Zapisy do klasy I na rok szkolny 2024/2025

Zgłoszenia dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025 należy składać  w sekretariacie szkoły  w dniach 01.02.2024 r. do 16.02. 2024 r. w godzinach od 7.00 do 15.00 lub przesłać skan  wszystkich dokumentów na adres mail sekretariat@pspdobra.eu
          ( w przypadku elektronicznego przesyłania dokumentów prosimy o telefoniczne  potwierdzenie w sekretariacie tel. 913113392 ich odebrania)

W roku szkolnym 2024/2025 obowiązek szkolny obejmuje dzieci urodzone w roku 2017.

W celu zapisu dziecka należy wypełnić kartę zapisu i inne druki (wszystkie druki dostępne na stronie www szkoły www.pspdobra.eu/nabor  , i w sekretariacie szkoły oraz dostarczyć je   w określonym wyżej terminie. W przypadku wątpliwości, dla potwierdzenia danych,  pracownik sekretariatu, może kontaktować się z Państwem telefonicznie lub mailowo.
          Warunkiem uprawniającym do zapisania dziecka do PSP w Dobrej jest jego zamieszkanie w obwodzie tej szkoły tj. w Dobrej, Grzepnicy, Sławoszewie lub Płochocinie. Na karcie zgłoszenia dziecka do szkoły, wymagane są podpisy obojga rodziców/prawnych opiekunów.  W przypadku innego adresu zamieszkania niż adres zameldowania lub braku zameldowania dziecka,  po oświadczeniu rodzica o zamieszkaniu dziecka, na prośbę pracownika sekretariatu,  należy okazać do wglądu dokumenty potwierdzające zamieszkanie np. umowa najmu, akt notarialny, deklaracja śmieciowa, itp.
          Razem z kartą zapisu do szkoły należy złożyć kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej (jeśli istnieje potrzeba opieki po zajęciach lekcyjnych). Do świetlicy przyjmowane są wyłącznie dzieci obojga rodziców pracujących po przedłożeniu zaświadczenia z pracy o zatrudnieniu i dzieci dojeżdżające autobusem. Dodatkowo należy złożyć deklarację uczestnictwa w zajęciach religia/etyka.
          Prosimy również o zapisywanie dzieci z innych roczników z obwodu PSP w Dobrej, które w roku szkolnym 2024/2025, będą realizowały obowiązek szkolny w PSP w Dobrej. Zgłoszenie odbywa się na takich samych zasadach jak do klasy pierwszej.

• Zapisy do klasy I na rok szkolny 2023/2024

•        Zgłoszenia dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024 należy składać  w sekretariacie szkoły  w dniach 06.02.2023 r. do 03.03. 2023 r. w godzinach od 7.00 do 15.00 lub przesłać skan  wszystkich dokumentów na adres mail sekretariat@pspdobra.eu

W roku szkolnym 2023/2024 obowiązek szkolny obejmuje dzieci urodzone w roku 2016.

W celu zapisu dziecka należy wypełnić kartę zapisu i inne druki (wszystkie druki dostępne na stronie www szkoły www.pspdobra.eu/nabor  i w sekretariacie oraz dostarczyć je   w określonym wyżej terminie. W przypadku wątpliwości, dla potwierdzenia danych,  pracownik sekretariatu, może kontaktować się z Państwem telefonicznie lub mailowo.
          Prosimy również o zapisywanie dzieci z innych roczników z obwodu PSP w Dobrej, które w roku szkolnym 2023/2024, będą realizowały obowiązek szkolny w PSP w Dobrej. Zgłoszenie odbywa się na takich samych zasadach jak do klasy pierwszej.

• Załączniki: