• O nas

• Co wyróżnia naszą szkołę

• Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która ciągle doskonali się i dokształca.
        • Miła atmosfera.
        • Tablice interaktywne w większości klas.
        • Nowy plac zabaw.
        • Brak przemocy.
        • Szkoła jest nieduża.
        • U nas wszyscy się znają, nikt nie jest anonimowy.
        • Klasy nie są liczne, dzięki temu podczas lekcji nauczyciel może znaleźć czas dla każdego.
        • Szkoła sprzyja integracji środowiska lokalnego - ułatwia dzieciom z rejonu nawiązywanie przyjaźni i znajomości, które zaowocują w życiu dorosłym.
        • Posiadamy świetlicę, w której dzieci, pod opieką nauczyciela, mogą spędzać czas bawiąc się i ucząc od godziny 7.00 do godziny 17.00.
        • Zapewniamy możliwość wykupienia posiłków dla dzieci i spożywania ich w stołówce szkolnej.
        • Szkoła posiada bogate tradycje.
        • Doskonałe warunki do zajęć sportowych i rekreacyjnych (boiska sportowe, Orlik w pobliżu szkoły, nowa sala gimnastyczna, plac zabaw).

Prowadzimy:

• zajęcia logopedyczne
        • zajęcia z pedagogiem szkolnym
        • zajęcia pozalekcyjne
        • zajęcia wyrównawcze: z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego
        • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
        • zajęcia rewalidacyjne