• Terapia logopedyczna

• 30.03.2020 15:05
          •            LOGOPEDA to specjalista zajmujący się diagnozowaniem,                             stymulacją  rozwoju mowy, profilaktyką oraz terapią zaburzeń mowy.

• Dzień Logopedy

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy w naszej szkole od 06.03 do 09.03.2023r. odbywała się  akcja mająca na  celu upowszechnianie wiedzy logopedycznej ,troskę o poprawność językową oraz stworzenie warunków uczniom klas starszych  do szybkiej i rzetelnej konsultacji. Najwięcej radości  sprawiły rymowanki, wyliczanki i łamańce językowe, które powtarzali  mali i duzi uczniowie naszej szkoły.

LOGOPEDA

Magdalena Lubiszewska,