• Stoliki z grami logicznymi

• Dzisiaj w naszej szkole pojawiły dwa miejsca, przy których uczniowie mogą sobie umilić przerwy i w ciekawy sposób spędzić czas. Są to stoliczki z grami logicznymi, różnego rodzaju kostkami Rubika, labiryntami, sudoku, książkami z zagadkami, itp.

Przy wyjściu ze szkoły ustawiono dwa kosze, w których są gumowe piłki, mini paletki, skakanki i gumy do skakania. Wychodząc na przerwę uczniowie mogą zabrać ze sobą wybraną zabawkę, pod warunkiem, że po dzwonku wróci ona do kosza.

Zabawki i sprzęty będą systematycznie dokupowane, aż do wyczerpania zapasów.

Pieniądze na ten sprzęt pochodzą z kiermaszu słodkości zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom zaangażowanym w naszą akcję.

Samorząd Uczniowski

• Przerwa wakacyjna w oddziałach przedszkolnych / deklaracje o uczęszczaniu dziecka do oddziału przedszkolnego w czasie wakacji

• Uwaga Rodzice!!!

Przerwa wakacyjna w oddziałach przedszkolnych Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej od 01 lipca 2022r. do 29 lipca 2022r.

Opieka wakacyjna w oddziałach przedszkolnych Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej od 01 sierpnia 2022r. do 31 sierpnia 2022 r.

Deklaracje o uczęszczaniu dziecka do oddziału przedszkolnego w czasie wakacji będzie można składać w sekretariacie szkoły lub elektronicznie na adres e-mail : sekretariat@pspdobra.eu , w terminie  09.05.2022r.-13.05.2022r.  do godziny 14.00 ( druk deklaracji do pobrania na stronie szkoły ).

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z opieki w innej placówce należy we własnym zakresie złożyć deklarację w wybranej szkole w dniach 16.05.2022r.- 19.05.2022r.

Opieka wakacyjna w innych placówkach  na terenie Gminy Dobra

1. Oddziały przedszkolne w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczuod 01 lipca 2022r. do 29 lipca 2022r.
            2. Oddziały przedszkolne w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujachod 01 lipca 2022r. do 29 lipca 2022r.
            3. Oddziały przedszkolne w Zespole Przedszkoli w Mierzynie: od 01 sierpnia 2022r. do 31 sierpnia 2022 r.

O ZAKWALIFIKOWANIU SIĘ DO OPIEKI BĘDZIE DECYDOWAŁA KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!

• Super Uczeń

• 29 kwietnia w naszej szkole odbył się apel, w czasie którego dyrekcja nagrodziła zwycięzców w konkursie na Super Ucznia i Super Nauczyciela w następujących kategoriach:

1. Super Mister
            2. Super Miss
            3. Super Uśmiech
            4. Super Społecznik
            5. Super Przyjaciel
            6. Super Wzorowy Uczeń
            7. Super Sportowiec
            8. Super Nauczyciel

Super Uczniowie zostali wyróżnieni zarówno w klasach I – III, jak i IV – VIII. W nagrodę dostali dyplomy i przypinki oraz brawa od całej szkoły 😊

Gratulujemy!!