• Wizyta strażaka w klasie 3b

• 22 kwietnia klasa 3b miała przyjemność uczestniczyć w lekcji przeprowadzonej przez tatę ucznia. Była to wspaniała przygoda. Cała klasa była bardzo zaangażowana podczas lekcji. Wychowawca klasy również aktywnie brał udział w zajęciach. Dziękujemy panu Bartoszowi Olszewskiemu za cenne wiadomości i dużą wiedzę w zakresie pierwszej pomocy oraz reakcji podczas sytuacji awaryjnej jaką jest pożar.

Marta Solecka

• Piękna nasza Polska cała – gmina Dobra

• REGULAMIN KONKURSU „Piękna nasza Polska cała – gmina Dobra”

Organizator konkursu:

Organizatorem konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa  w Dobrej

Cele konkursu :

Zaangażowanie dzieci i młodzieży w poznawanie własnej historii;

Ukazanie młodemu pokoleniu wartości historycznych ich miejsca pochodzenia, piękna swojego regionu, miejscowości itp..

Pokazanie w atrakcyjny sposób walorów kulturowych i przyrodniczych własnej miejscowości, regionu, itp.

Technika i format prac:

technika dowolna: malarstwo, rysunek i grafika, techniki mieszane i inne techniki płaskie; format: A3 lub A4 .

Uczestnicy:

Prace zgłoszone do konkursu będą oceniane w trzech kategoriach:

Kategoria I –klasy I-III

Kategoria II – klasy IV-VI

Kategoria III – klasa VII,VIII

Ocena prac:

Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatora. Decyzja komisji jest niepodważalna. Autorzy najciekawszych prac w każdej kategorii zostaną nagrodzeni i wyróżnieni. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Organizatorzy nie przewidują zaświadczeń i dyplomów za uczestnictwo w konkursie.

Terminy:

Prace na konkurs należy dostarczyć do p.Elżbiety Mazurkiewicz( sala nr 9 )                                                 w nieprzekraczalnym terminie do 20 maja 2022 r. Podsumowanie konkursu odbędzie się                        25 maja 2022 r. Wystawa pokonkursowa  wyróżnionych prac zostanie przygotowana w holu naszej szkoły. O wynikach konkursu zostaną powiadomieni  tylko ci uczniowie,  których prace będą nagrodzone.

Uwagi organizatora:

1. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić imię i nazwisko autora pracy oraz klasę

2. Nagrodzone i wyróżnione prace konkursowe przechodzą na własność organizatora. Pozostałe prace można odebrać do dnia 01.06.2022 r. w  sali nr 9.

3. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu.

4. Praca musi być wykonana tylko przez jednego autora, prace zbiorowe nie będą brane pod uwagę.

• Wybory SUPER UCZNIÓW  i SUPER NAUCZYCIELA
          • Wybory SUPER UCZNIÓW i SUPER NAUCZYCIELA

• !! Wybory SUPER UCZNIÓW

i SUPER NAUCZYCIELA !!

Samorząd Uczniowski organizuje wybory na Super Uczniów oraz Super Nauczyciela w kategoriach:

1. Super Mister
            2. Super Miss
            3. Super Uśmiech
            4. Super Społecznik
            5. Super Przyjaciel
            6. Super Wzorowy Uczeń
            7. Super Sportowiec
            8. Super Nauczyciel

Do 26 kwietnia każdy z uczniów otrzyma od swojego wychowawcy kartę, na której będzie można zagłosować. Prosimy o przemyślane i uczciwe głosowanie.

Super Uczniowie oraz Super Nauczyciel zostaną wybrani w dwóch kategoriach:

• Klasy I – III
            • Klasy IV – VIII

Wyniki zostaną ogłoszone pod koniec kwietnia.

Zapraszamy do zabawy

• TYDZIEŃ TEMATYCZNY

• SAMORZĄD UCZNIOWSKI

ZAPRASZA DO WSPÓLNEJ ZABAWY W DNIACH 25 – 29 KWIETNIA