• Informacja o potwierdzaniu woli - oddział przedszkolny

• 22.04.2020 13:54
        • Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informuję, iż w dniach od 23.04.2020 r. do 29.04.2020 r.  do godz. 14:00 odbędzie się potwierdzanie woli przyjęcia dziecka zakwalifikowanego do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej/punktu przedszkolnego w szkole podstawowej.

Potwierdzanie woli przyjęcia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej/punktu przedszkolnego w szkole podstawowej może odbywać się w następujący sposób:

1. rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia w wersji elektronicznej będąc zalogowanym na swoje konto w systemie elektronicznej rekrutacji (opcja dostępna jest tylko dla kandydatów zakwalifikowanych)  - status kandydata zmienia się automatycznie z zakwalifikowany na przyjęty;

2. możliwe jest również złożenie oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej/punkcie przedszkolnym           w szkole podstawowej za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mailowy placówki (sekretariat@pspdobra.eu) - szkoła zmienia status kandydata z zakwalifikowany na przyjęty;

3. dopuszczalne jest również w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie ma innej możliwości, dostarczenie oświadczenia woli w wersji papierowej do szkoły z bezwzględnym zachowaniem poniższej procedury:

Procedura składania oświadczenia woli w szkole:

1. do punktu przyjmowania oświadczeń woli przyjęcia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej/punktu przedszkolnego w szkole podstawowej wchodzi tylko jedna osoba;
          2. punkt przyjmowania oświadczenia woli czynny jest w godz. 8.00 – 14.00;
          3. usytuowany jest w pobliżu wejścia do szkoły;
          4. przy wejściu do szkoły znajduje się pojemnik z płynem do dezynfekcji rąk;
          5. przestrzegany jest ograniczony kontakt z pracownikami z zachowaniem 2,0 metrowego dystansu między obecnymi w budynku;
          6. oświadczenie woli w formie papierowej powinien być włożony do jednej koszulki foliowej lub kopert;
          7. oświadczenie woli rodzic wkłada do przeznaczonego na ten cel pojemnika.
        • Ważna informacja - rekrutacja do oddziału przedszkolnego

• 13.03.2020 13:16
        • Szanowni Państwo

W związku z rozpoczynającą się w dniu 16.03.2020 r. rekrutacją do oddziału przedszkolnego w PSP w Dobrej informuję , że oryginały wniosków, zaświadczeń i oświadczeń  możecie Państwo składać  w PSP w Dobrej od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00. Dokumenty należy dostarczyć do 30 marca do godz. 14.00.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju nie będzie możliwości wejścia do sekretariatu szkoły. Komplet dokumentów  należy wrzucić w zamkniętej kopercie do urny , która będzie ustawiona przy portierni. Otrzymacie Państwo potwierdzenie oddania dokumentów. Bardzo proszę o wyrozumiałość i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości telefonicznie.

Z poważaniem Beata Szałkiewicz